Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att fortsätta accepterar du detta. Läs mer om cookies.
close

Kontakt

Kontakta oss via vårt formulär eller direkt till någon av våra medarbetare. Vill du uppdateras löpande? Prenumerera på vårt nyhetsbrev.

Tomas Riesenberg Tjajkovski

Försäljning och utveckling

tomas@sommarnojen.se
070-593 54 12

Michaela Liebhardt

Försäljning och projektledare

michaela@sommarnojen.se
073-301 13 02

Niklas Österling

Platsansvarig Nybygget

niklas@sommarnojen.se
073-962 45 92

Stephanie Hoffman

Projektledare

stephanie@sommarnojen.se
070-955 52 85

Maria Santos Vogt

Projektledare

maria@sommarnojen.se
072-512 28 26

Gustaf Erelöf

Projektledare

gustaf@sommarnojen.se
070-148 69 97

Tony Hammar

Kvalitets och eftermarknadsansvarig

tony@sommarnojen.se
070-974 19 47

Erika Wollters

Arkitekt

erika@sommarnojen.se
0730445452

Oksana Kolbovskaja

Arkitekt

oksana@sommarnojen.se
070-460 37 34

Anders Berensson

Arkitekt

anders@sommarnojen.se
08-410 715 00

Armand Sils

Projektledare

armands@sommarnojen.se
08-410 715 00

Choi Ping Woo

VD

choiping@sommarnojen.se
073-432 01 88

Josefine Rudenstam

Press och kommunikation

josefine@sommarnojen.se
073-392 24 09

Karin Wiljander

Projektledare och ekonomi

karin@sommarnojen.se
070-845 74 98

Peter Erelöf

Produktionsansvarig

peter@sommarnojen.se
08-410 715 01

Vill du hellre prata med oss?

Lämna ditt telefonnummer så ringer vi upp inom kort.

Alternativt skicka oss din fråga eller boka ett personligt möte så svarar vi skriftligen.

E-postadress

Nyhetsbrev

Vill du få senaste nytt om fritidshus och Attefallshus?
Prenumerera på vårt nyhetsbrev genom att fylla i din e-postadress*